Responzivní zobrazení na všech platformách

Moderní technologie jdou stále dopředu a přináší s sebou mnoho nových platforem a zařízení. Webové stránky na to musí reagovat a disponovat kódováním, které se přizpůsobí použitému zařízení. Postup, který se v takovém případě využívá, se nazývá responzivní kódování a obsahuje nástroj, díky kterému se webová stránka zobrazí přesně podle parametrů zařízení, které se k webu připojí. Responzivní kódování je u nás standardem a využíváme ho u všech projektů, které realizujeme. Výsledkem je flexibilní web, který nabízí potřebné nástroje přesně na míru návštěvníkovi.

šablony webové stránky
Grafické zpracování je stejně důležité jako dobře zpracované technické zobrazení a vychází z návrhu, který obstará grafik a který by měl splňovat jak technické parametry, tak i potřeby klienta. My dbáme na sílu komunikace a veškerý design předem konzultujeme s klientem tak, aby mu vyhovoval.

SEO optimalizace
Samotná tvorba webu ale nestačí. Je třeba jej i zviditelnit a to pomocí PPC reklamy, SEO optimalizace nebo propojení se sociálními sítěmi. Naše firma všechny tyto služby nabízí a pomůže Vám zviditelnit web ještě před ostrým nasazením. Potřebné úpravy proběhnou již během kódování a výsledkem je skvělá kompatibilita zajišťující maximální výsledky.
tvorba www stránek

Co ještě tvorba www stránek Karlovy Vary nabízí?

· Moderní kódování za použití programovacích jazyků HTML5 a CSS3
· Přehledný redakční systémy z vlastního vývoje
· Vyhledání a registraci domény
· Kompletní reklamní podpora
· Správa sociálních sítí

Kontaktujte nás a zajistěte si skvěle zpracovaný web, který Vám poskytne užitečné nástroje i možnost prezentace či přímého prodeje vašich produktů nebo služeb.

Web / od

Autor příspěvku: